ul. Mickiewicza 23,24; 72-300 Gryfice cechgryfice@op.pl 91 384 3391, 506125402

Członkowie cechu

  1. Aleńkuć Stanisław – monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
  2. Bartoszewicz Renata – kucharz
  3. Bajkowski Krzysztof – mechanik pojazdów samochodowych
  4. Bednarek Arkadiusz – monter zabudowy i robót wykończ. w budownictwie
  5. Borta Krzysztof – mechanik pojazdów samochodowych
  6. Bugowski Jarosław – piekarz/cukiernik
  7. Cicha Lucjanna – sprzedawca
  8. Cichecka Jadwiga – kucharz
  9. Cybulski Krzysztof – sprzedawca
  10. Dębicka Ewa –  fryzjer
  11.  Figiel Władysław – elektromechanik
  12.  Filipowicz Tomasz – stolarz
  13.  Fluderska  Ewa – fryzjer
  14.  FOLGA Sp. z o.o. – kucharz
  15.  Gdela Iwona  – fryzjer
  16.  Gojko Kamila – fryzjer
  17.  Gołuchowski Marek – kucharz/sprzedawca
  18.  Grabalski Edward – elektromechanik
  19.  Grabowiecki Krzysztof – mechanik pojazdów samochodowych
  20.  Gumiela Mariusz –  mechanik pojazdów samochodowych
  21.  Grządziela Andrzej – elektryk
  22.  Grzegorczyk Ewa –  fryzjer
  23.  Grzegorczyk Zbigniew – monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
  24. Grzeszczyk Marek – stolarz
  25.  Grycmacher Agata – fryzjer
  26.  Jachowski Tomasz –  monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
  27.  Janicka  Ewelina – fryzjer
  28.  Kaczmarek Jan – monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
  29.  Kaliszan Marcin –  mechanik pojazdów samochodowych
  30.  Kalota Grzegorz – sprzedawca
  31.  Kałkun Barbara, Ryszard – krawiec
  32.  Konarzewski Marek –  budowlana
  33.  Kołakowska Krzysztofa –  fryzjer
  34.  Kornet Ewelina – fryzjer
  35.  Krerowicz  Artur – cukiernik/piekarz
  36.  Kuckiel Ireneusz – mechanik pojazdów samochodowych
  37.  Kupryjaniuk  Mirosław – mechanik pojazdów samochodowych
  38.  Kwieciński Radosław – elektryk
  39.  Kwieciński Wojciech – mechanik pojazdów samochodowych
  40.  Lewandowski Konrad – blacharz samochodowy/lakiernik samochodowy mechanik pojazdów samochodowych
  41.  Łukomski Rafał – monter zabudowy i robót wykończ. w budownictwie
  42.  Maciejewski Łukasz – kucharz
  43. Maćkowiak Elwira – fryzjer
  44.  Masłowski Jarosław – elektryk
  45.  Mitura Leszek – mechanik pojazdów samochodowych
  46.  MW MEDICAL Sp. z o.o. –  handel
  47.  Niedroszlański Łukasz – murarz
  48.  Najduszyński Dariusz – sprzedawca
  49.  Polanowski Paweł – mechanik pojazdów samochodowych
  50.  Poźniak Andrzej – mechanik pojazdów samochodowych
  51.  Prośniewska Daria – fryzjer
  52.  Pyzia Robert – ślusarz
  53.  Ratajczak Jerzy – mechanik pojazdów samochodowych
  54.  Rakowicz Mariusz – kucharz
  55.  Romańska Larysa – fotograf
  56.  Rydalski Tomasz – mechanik pojazdów samochodowych
  57.  Sadowski Krzysztof – mechanik pojazdów samochodowych
  58.  Sokołowska Alicja  – fryzjer
  59.  Sosnówka Henryk – monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
  60.  Stalis Dawid – elektryk
  61.  Starczewski Jan – elektryk
  62.  Sowiński Mariusz – elektryk
  63.  Sowiński Paweł – elektryk
  64.  Sykucki Mieczysław – elektryk/murarz
  65.  Sudoł Adrian – mechanik pojazdów samochodowych
  66.  Szarzyńska Justyna – fryzjer
  67.  Szmyt Piotr – mechanik pojazdów samochodowych
  68.  Tkaczuk Bogusław – budowlana
  69.  Tokarewicz Artur – mechanik pojazdów samochodowych
  70.  Waszczuk Artur –  mechanik pojazdów samochodowych
  71.  Wigurski Krzysztof –  cukiernik/piekarz
  72.  Witczak Paweł – mechanik pojazdów samochodowych
  73.  Witulski Tomasz – mechanik pojazdów samochodowych
  74.  Woźniak Krzysztof – mechanik pojazdów samochodowych
  75.  Zawadzki Bogdan – elektryk
  76.  Zelwak Ewelina – fryzjer
  77.  Zieliński  Konrad – mechanik pojazdów samochodowych
  78.  Zuterek Jacek – elektryk